Survivor 22 Mart Ada Konseyi

Survivor 22 Mart Ada Konseyi

Survivor'da Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Barış’tan sonra eleme adayı kim oldu? 22 Mart 2022 56. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi ikinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybederek konseyde bir isim yazmak zorunda kaldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ilk eleme adayı olarak Barış’ı eleme potasına göndermişti. Bu akşam Gönüllüler takımında ismi en fazla yazılan yarışmacı Barış’tan sonra haftanın ikinci gitme adayı oldu.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu sezon ilk iletişim ödülünü kazanan Ünlüler takımı ile sohbet ettikten sonra günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 36 puanla Seda, erkeklerde 33 puanla Berkan performans birincisi oldu. Ancak Berkan zaten dokunulmaz olduğu için 23 puanla Hikmet, Seda’dan sonra günün ikinci dokunulmaz ismi oldu. Ünlüler takımında performans birincisi isimler ise kadınlarda 35 puanla Merve, 21 puanla Adem oldu. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 22 MART, İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Evrim 7 oy, Yağmur 3 oy, Ardahan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Evrim haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

22 MART 2022 - Survivor Dokunulmazlık ve İletişim Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı