Survivor 22 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 22 Mayıs Ada Konseyi

Survivor'da 22 Mayıs, 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Berkan, Ayşe’den sonra eleme potasına kim girdi? 22 Mayıs 2022, 111. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Ünlüler takımı bu akşamki ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Berkan’ı eleme potasına göndermişti. Haftanın 2. dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı ise Ayşe’nin adını yazarak eleme potasına göndermişti. Bu akşam Gönüllüler takımı 3. eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Gönüllüler takımından Berkan ve Hikmet arasında yaşanan “hain” tartışması hakkında iki tarafa söz verdi. Daha sonra Gönüllüler performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacısını açıkladı. Gönüllüler takımında 30 puanla Ogeday performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 22 MAYIS, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Hikmet 4 oy, Evrim 3 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 4 oy alan Hikmet haftanın 3. gitme adayı oldu. Haftanın 3. eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı