Survivor 22 Nisan Ada Konseyi

Survivor 22 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 22 Nisan, ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 22 Nisan Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? Survivor'da ilk gitme adayı kim oldu? 22 Nisan 2022 Cuma 85. bölüm, Eleme Adayı…

Survivor 22 Nisan Ada Konseyi bu akşam takımlar karıştırıldıktan sonra oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Başa baş geçen mücadelelerin yaşandığı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı yeni yarışmacıları ile haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak iki takımla takımların karışması ve oynanan ilk dokunulmazlık oyunu hakkında sohbet ettikten sonra önemli bir açıklamada bulundu. Sözlerine “Konumuz şu; Ünlüler takımının uygunsuz elde ettiği bazı şeyler var.” diyerek başladı ve sözü Adem’e verdi. Adem “Oyun alanında erzak arabası vardı. Kapısı da açıktı. Baktın bir tabak dolma var. Aldım ve arkadaşlarıma gelin götürelim” dedi. Ünlüler takımında Sema ve Barış haricinde diğer tüm yarışmacılar Adem’in aldığı dolmadan yediği için yaptırımla karşılaştı. Buna göre Gönüllüler takımı herhangi bir ödül oyununda istedikleri zaman kaybettikleri ödülü yiyebilecek. Ünlüler takımı o ödülden yararlanamayacak.

Acun Ilıcalı daha sonra günün performans birincilerini açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerde Batuhan 27 puanla, kadınlarda Sema 42 puanla performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında ise erkeklerde 45 puanla Ogeday ve kadınlarda 48 puanla Nagihan performans birincisi oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu takım arkadaşlarından en çok oy alan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 22 NİSAN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Gökhan 5 oy, Sude 2 oy, Anıl 1 oy aldı. Ünlüler takımından 5 oy alan Gökhan haftanın birinci eleme adayı oldu. Haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Gökhan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı