Survivor 22 Ocak Ada Konseyi

Survivor 22 Ocak Ada Konseyi

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? 22 Ocak 2022 6. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Sürgün Kampına Giden ilk isim kim oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor'da takımlar haftanın ilk eleme adayını belirlemek için ada konseyinde toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı bu akşam konseyde bir isim yazmak zorunda kaldı. Bu gece ismi yazılan isim hem Sürgün Adasına gidecek ilk isim hem de haftanın ilk eleme adayı  olacak. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak yeni gelen yarışmacılarla sohbet etti ve yarışmacılara önemli bilgiler verdi. İlk olarak, performans puanlarının hesaplanmasında, yarışmacıların oynadığı son 5 günün performanslarına bakılacak. Buna göre Ünlüler takımında kadınlarda 29 puanla Merve Aydın, erkeklerde ise 28 puanla Batuhan, Gönüllüler takımında kadınlarda 37 puanla Seda, erkeklerde 36 puanla Berkan performans birincileri oldu. Ünlüler takımında en fazla puana sahip olan Merve Aydın günün dokunulmaz ismi oldu. Acun Ilıcalı ikinci olarak yeni gelen yarışmacılarında eleme oylamasında isimlerinin yazılabileceğini açıkladı. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Mert 4 oy, Atakan 2 oy, Ayşıl 2 oy, Barış 1 oy, Perviz 1 oy, Sercan 1 oy aldı. Oylama sonucu arkadaşlarından en çok oyu alan Mert haftanın ilk gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ismi oldu. Haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Mert oldu.

22 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı