Survivor 23 Haziran Ada Konseyi

Survivor 23 Haziran Ada Konseyi

Survivor 23 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da Ayşe’den sonra eleme adayı kim oldu? Survivor 2022’de eleme potasına 2. kim girdi? 23 Haziran 2022, 143. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 23 Haziran Ada Konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Adem, eleme adayı olarak Ayşe’nin adını söylemiş ve Ayşe haftanın ilk eleme adayı olmuştu. Bu akşam oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyununu Ayşe kazanarak bu akşam 2. eleme adayını belirleyecek.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam dokunulmazlık oyununda sakatlanan Nisa’ya durumunu sordu. Nisa durumunun iyi olduğunu belirterek son oynanacak oyunlarda oynamak istediğini açıkladı. Daha sonra Acun Ilıcalı reklam arasında kendi Instagram hesabında canlı yayın yapılacağını açıkladı. Ayrıca yarın akşam yarışmacıların teklifi üzerine Acun Ilıcalı ve yarışmacılar arasında “Challenge” yapılacağını açıkladı.

 

SURVIVOR 23 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı haftanın 2. bireysel dokunulmazlığını kazanan Ayşe’ye 2. eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu. Ayşe cevabını ilk olarak Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabında 625.000’den fazla izleyicinin takip ettiği canlı yayında verdi. Ayşe Nagihan’nın adını söyledi. Böylece haftanın 2. eleme adayı Nagihan oldu.

Haftanın 2. eleme adayı Nagihan

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı