Survivor 23 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 23 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 23 Mayıs, 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Berkan, Ayşe, Hikmet’ten sonra eleme potasına kim girdi? 23 Mayıs 2022, 112. bölümde 4. eleme adayı kim oldu?


Survivor 23 Mayıs Ada Konseyi haftanın 4. Ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetmiş ve Berkan’ı eleme potasına göndermişti. 2. dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı ise Ayşe’yi eleme adayı olarak seçmişti. 3. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı 3. eleme adayı olarak Hikmet’in adını yazmıştı. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı haftanın son eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacısını açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi 54 puanla Anıl oldu. Bu gece yapılacak oylamada Anıl’ın ismi yazılamadı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim ise 54 puanla Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 23 MAYIS 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Sude 4 oy, Adem 2 oy aldı. Bu sonuca göre 4 oy alan Sude haftanın 4. eleme adayı oldu. Haftanın 4. eleme adayı Ünlüler takımından Sude oldu. Acun Ilıcalı hafta elemesi için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Haftanın 4. eleme adayı Ünlüler takımından Sude oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı