Survivor 23 Nisan Ada Konseyi

Survivor 23 Nisan Ada Konseyi

Survivor'da 23 Nisan Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Gökhan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 23 Nisan 2022, 86. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Takımlar karıştırıldıktan sonra oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybederek Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen Gökhan’ın adını yazmıştı. Haftanın 2. Dokunulmazlığını da kaybeden Gönüllüler takımı bu akşam 2. eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda sakatlık geçiren yarışmacılara son durumlarını sordu. Gönüllüler takımından Ogeday, Nisa, Parviz ve daha öncec sakatlanan Berkan sakatlıkları hakkında bilgi verdi. Daha sonra Acun Ilıcalı bugün iletişim ödülünü kaybeden Gönüllüler takımından çocuğu olan yarışmacılara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğu için çocukları ile iletişime geçebileceklerini açıkladı. Yokluk Adasından dönen Ünlüler takımından Gökhan’ın Yokluk Adasında yaşadıkları hakkında bilgi aldıktan sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımından kadınlarda 48 puanla Nagihan, erkeklerde 48 puanla Ogeday performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında performans birincileri ise erkeklerde 33 puanla Batuhan, kadınlarda 39 puanla Sema oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 23 NİSAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Evrim 5 oy, Parviz 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Evrim haftanın ikinci gitme adayı ve Yokluk Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu. Evrim Yokluk adasına gitmeden önce “kazandığımız buzdolabı ödülünde benim 1 dilim kekim kalmıştı. Onu yanıma alabilir miyim?” diye sordu. Acun Ilıcalı’nın cevabı “Adanın adı neydi? Başka cevabım yok.” oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı