Survivor 23 Ocak Ada Konseyi

Survivor 23 Ocak Ada Konseyi

Survivor İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 Kimin Adı Yazıldı? 22 Ocak 2022 7. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor’da ikinci Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Sürgün Kampına Giden ikinci isim kim oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor'da takımlar haftanın ikinci eleme adayını belirlemek için ada konseyinde toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetmiş ve Mert Öcal’ın adını yazarak hem eleme adayı yapmış hem de Sürgün Adasına göndermişti. Bu akşam oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybettiği için Gönüllüler takımı konseyde bir isim yazmak zorunda kaldı. Bu gece ismi yazılan isim hem haftanın ikinci eleme adayı olacak hem de Mert Öcal’dan sonra Sürgün Adasına gidecek ikinci isim olacak. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ile sohbet etti. Gönüllüler takımından Ogeday ve Yasin istatistik kovalama konusunda küçük bir tartışma yaşadı. Daha sonra son 5 günün performans birincilerini açıkladı. Gönüllüler takımından 40 puan toplayan Berkan ve 36 puan toplayan Seda günün dokunulmaz isimleri oldu. Ünlüler takımında performansda en iyi olan yarışmacılar ise erkeklerde 27 puanla Atakan ve Batuhan berabere, kadınlarda ise 28 puanla Elif oldu. Performans birincilerinin açıklanmasından sonra Gönüllüler takımının oylamasına geçildi.

SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Berna 5 oy, Yağmur 2 oy, Yasin 2 oy, Nisa 1 oy, Ogeday 1 oy, Evrim 1 oy aldı. Oylama sonucu arkadaşlarından en çok oyu alan Berna haftanın ikinci gitme adayı oldu. Mert Öcal’dan sonra Sürgün Adasına giden ikinci isim de Berna oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Berna oldu.

 23 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı