Survivor 24 Nisan Ada Konseyi

Survivor 24 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 24 Nisan, 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Gökhan ve Evrim’den sonra eleme potasına kim girdi? 17 Nisan 2022, 87. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?

Survivor 24 Nisan Ada Konseyi üçüncü dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan 3. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanarak ada konseyini rahat geçirdi. Ünlüler takımı ada konseyinde haftanın üçüncü eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Evrim’e Yokluk adasında yaşadıklarını anlatması için söz verdi. Daha sonra bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımından Barış, Gönüllüler takımından Nagihan, Atakan ve Parviz arasında yaşanan tartışma hakkında taraflara söz verdi. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu öncesi Ünlüler takımından Barış “takımlar değiştiği için daha huzurluyum” demiş ve takım değiştiren Nagihan, Atakan ve Parviz bu sözlere tepki göstermişti. Tartışma yaşayan yarışmacılar arasında konu uzayınca Acun Ilıcalı konuyu kapatarak Ünlüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerde 31 puanla Batuhan, kadınlarda 33 puanla Sema performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında ise Nagihan 44, Ogeday 48 puanla performans birincisi oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu en çok ismi yazılan yarışmacı haftanın üçüncü eleme adayı ve Yokluk Adasına giden isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 24 NİSAN ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Barış 4 oy, Sude 3 oy, Anıl 1 oy, Ayşe 1 oy aldı. Ünlüler takımından 4 oy alan Barış haftanın üçüncü eleme adayı oldu ve Yokluk Adasına giden yarışmacı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

24 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı