Survivor 24 Ocak Ada Konseyi

Survivor 24 Ocak Ada Konseyi

Survivor Üçüncü ve Dördüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

SON DAKİKA!!! Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 Kimin Adı Yazıldı? 22 Ocak 2022 8. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor’da Üçüncü ve Dördüncü Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı? Survivor Haftanın Eleme Adayları Belli Oldu!!!


Survivor'da takımlar Ünlüler takımının eleme adaylarını belirlemesi için ada konseyinde toplandı. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından Mert Öcal, ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan Berna hem eleme adayı olmuş hem de Sürgün Adasına gitmişlerdi. Bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandığı için Ünlüler takımı konseyde bir isim yazmak zorunda kaldı. Bu gece ismi yazılan isim hem haftanın üçüncü eleme adayı olacak hem de Sürgün Adasına gidecek. Dördüncü ve son adayı ise dokunulmazlığı kaybeden takımın performans birincisi olan yarışmacısı belirleyecek. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı son 5 günün performans birincisi olan kadın ve erkek yarışmacılarını açıklayarak ada konseyini başlattı. Kadınlarda Nagihan, erkeklerde ise Batuhan performans birincisi olarak dokunulmaz oldular. Daha sonra SMS oylamasının başlaması için Ünlüler takımının oylamasına geçildi. Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre, Ayşıl 6 oy, Atakan 1 oy, Sercan 1 oy aldı. Bu sonuca göre arkadaşlarından en fazla oyu alan Ayşıl haftanın üçüncü gitme adayı oldu.

Son adayı belirleyecek kişi, dokunulmazlığı kaybeden takımda erkek ve kadın yarışmacılardan performans birincilerinin oyun yüzdesi yüksek yarışmacısı oldu. Buna göre en yüksek performansa sahip olan yarışmacı Nagihan oldu. Nagihan son eleme adayı olarak Sercan’ı söyledi. Sercan haftanın dördüncü gitme adayı oldu. Haftanın eleme adayları, Ünlüler takımından Mert, Ayşıl ve Sercan, Gönüllüler takımından ise Berna oldu.

Eleme adaylarının belirlenmesi ve SMS oylamasının başlamasından sonra, Acun Ilıcalı yarışmacılarla sohbet etti. Daha sonra Hikmet’i bugün oyunu yarıda bırakarak parkur alanını terk etmesi hakkında uyardı. Hikmet bugün Ünlüler takımından Barış ile oynadığı oyunda, Barış’ın yarışa düdük çalmadan önce başladığını iddia ederek oyunu terk etmişti. Acun Ilıcalı ikinci konu olarak yine bugün oyun alanında Ünlüler takımından Batuhan ve Gönüllüler takımından Berkan’ın yaşamış olduğu gerilim hakkında iki yarışmacıya söz verdi. Batuhan çıkan gerginlikte sarfettiği sözlerinin arkasında durunca Acun Ilıcalı Batuhan'ı sözlerinin yanlış olduğunu belirterek uyardı.

24 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı