Survivor 25 Haziran Ada Konseyi

Survivor 25 Haziran Ada Konseyi

Survivor 25 Haziran, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da ilk kim aday oldu? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 25 Haziran 2022, 145. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?

 

Survivor 25 Haziran Ada Konseyi haftanın ilk eleme adayını belirlemek için toplandı. Bu akşam oynanan haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan Batuhan haftanın ilk eleme adayının ismini söyledi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Batuhan’ı tebrik ederek duygularını öğrenmek için söz verdi. Batuhan’dan sonra oynanan son 3 dokunulmazlık oyununda finalde yarışan Ayşe ile sohbet etti.

Acun Ilıcalı bu gece saat 02:00’a kadar devam edecek sosyal medya yarışmasını başlattı. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabında yer alan 5 yarışmacının sosyal medya hesaplarından en çok takipçi kazanan 3 yarışmacı yarışmayı kazanacak. Ayrıca Acun Ilıcalı Pazartesi akşamı Dominik’teki son elemenin gerçekleşeceğini ardından son dörde kalan yarışmacılar final oyunlarını oynayacak. Daha sonra Batuhan’a haftanın ilk eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu.

 

SURVIVOR 25 HAZİRAN, 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı Batuhan’a haftanın ilk eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu. Batuhan "Kafamda yaptığım stratejiye göre bir isim söyleyeceğim. Yaptığım stratejiye göre kim elenir diye değil, kim elenmez diye bir isim söylüyorum" diyerek Nisa’nın adını söyledi. Böylece haftanın ilk eleme adayı Nisa oldu.

Survivor 25 Haziran tarihinde haftanın 1. eleme adayı Nisa

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı