Survivor 26 Haziran Ada Konseyi

Survivor 26 Haziran Ada Konseyi

Survivor 26 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da Ayşe’den sonra eleme adayı kim oldu? Survivor 2022’de eleme potasına giren 2. isim kim oldu? 26 Haziran 2022, 146. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 26 Haziran Ada Konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Batuhan ilk aday olarak Nisa’nın adını söylemişti. Bu akşam oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu da Batuhan kazandı ve bir isim daha söylemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanarak puanını 10 yapan ve İstanbul’da yapılacak olan Survivor All Star 2022 büyük finaline gitmeyi garantileyen Batuhan’ı tebrik ederek duygularını öğrenmek için söz verdi. Daha sonra Batuhan’a haftanın ikinci eleme adayı olarak kimi seçtiğini sordu.

 

SURVIVOR 26 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı Batuhan’a haftanın 2. eleme adayının ismini öğrenmek için söz verdi. Batuhan Hikmet’in adını söyleyerek eleme potasına gönderdi. Böylece haftanın 2. eleme adayı Hikmet oldu.

Survivor 26 Haziran tarihinde haftanın 2. eleme adayı Hikmet oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı