Survivor 26 Mart Ada Konseyi

Survivor 26 Mart Ada Konseyi

Survivor'da 26 Mart tarihinde Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim’den sonra eleme potasına kim girdi? 26 Mart 2022 60. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybederek konseyde bir isim daha yazmak zorunda kaldı. Gönüllüler takımı ilk eleme adayı olarak Evrim’i eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımından Barış’ın sakatlığı hakkında bilgi verdi. “3 hafta ayağının üstüne basmayacak. Senin durumunda bir belirsizlik var. 3 hafta sonra ayağının üstüne bastığın zaman dizinin durumuna göre devam edemeyebilirsin. 3 opsiyonun var. İstersen ayrılabilirsin, 3 haftanın sonrası belirsiz. İstersen devam edebilirsin. 3 haftanın sonunda denersin, sonra ayrılabilir ya da devam edebilirsin.” diyerek sözü Barış’a verdi. Barış devam edeceğini bildirdi. Barış 5 gün süreyle klinikte fizik tedavi gördükten sonra 3 haftalık sakatlık dönemi geçirecek.

Acun Ilıcalı birleşme partisi sürprizlerini açıkladı. İlk olarak kadın yarışmacılar Ediz konserinde Ediz’in dansçıları olarak dans edecek. Ayrıca Ediz konserine Survivor Yunanistan yarışmacıları da katılacak. Sergen Yalçın sürpriz konuk olarak birleşme partisi futbol karşılaşmasına katılacak. Acun Ilıcalı eğer futbol karşılaşmasını Survivor yarışmacıları kazanırsa tüm yarışmacılara 50.000 TL ödül verecek. Bir diğer bilgi ise, birleşme partisi anlat bakalıma katılacak Ünlülerin eşlerini açıkladı. Ayrıca en çok kiloyu veren 1 kadın 1 erkek yarışmacı yemek ödülü kazandı. Erkeklerde %19 oranla, kadınlarda Evrim %16 kilo kaybıyla birinci oldu. Daha sonra günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 21 puanla Seda, erkeklerde 28 puanla Berkan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında performans birincisi isimler ise kadınlarda 37 puanla Seda, 29 puanla Batuhan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 26 MART, İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Hikmet 6 oy, Ardahan 5 oy, Gökhan 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 6 oy alan Hikmet haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet oldu. Son olarak Acun Ilıcalı 3. dokunulmazlık oyununun birleşme partisinden sonra 29 Mart Salı günü oynanacağını açıkladı.

26 MART 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı