Survivor 26 Şubat Ada Konseyi

Survivor 26 Şubat Ada Konseyi

Survivor İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 26 Şubat Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 26 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 26 Şubat 2022 Cumartesi 32. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?

Survivor 26 Şubat Ada Konseyi haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ilk ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımıyla, son haftalarda dokunulmazlık oyunlarında yakaladığı seri ile ilgili konuştu. Ünlüler takımından sonra Gönüllüler takımı ile kaybedilen oyunlarla alakalı sohbet ettikten sonra haftanın performans birincilerini ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında bugün performans birincisi olan isimler; kadınlarda 31 puanla Seda, erkeklerde 30 puanla Berkan oldu. Ünlüler takımında ise kadınlarda Sema 30 puanla, erkeklerde Atakan 24 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının bugün yaptığı oylama sonucu en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Sürgün adasına giden ilk isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 26 ŞUBAT İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Evrim 7 oy, Hikmet 3 oy, Yağmur 1 oy, Ardahan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Evrim haftanın birinci gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

26 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı