Survivor 27 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 27 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 27 Mayıs, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 27 Mayıs 2022, 116. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 27 Mayıs Ada Konseyi haftanın 1.dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam “uykum var, oynamak istemiyorum” diyerek dokunulmazlık oyununda oynamayan Gönüllüler takımından Nisa hakkında Ünlüler takımı ile yaşadığı tartışma hakkın taraflara söz verdi. Daha sonra Gönüllüler takımından Hikmet’in oyun alanında bulduğu kahveyi içtiği için Hikmet’e söz verdi. Hikmet “Abi, ben kahve sevmem, ama hava çok sıcaktı. Buz kovasının içinde kahveyi görünce dayanamadım ve bir yudum aldım. Herkesten özür dilerim” diyerek kendini savundu. Acun Ilıcalı Hikmet’e ceza verileceğini açıkladı. Son olarak yaptığı açıklamada ise, Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyunu olmayacağını, dokunulmazlık oyunu yerine Survivor Türk – Yunan Kırmızı – Mavi takım futbol müsabakasının olacağını açıkladı. Daha sonra günün performans birincisi olan ismini açıkladı. Ünlüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi 42 puan ve %54 başarı yüzdesi ile Adem oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim ise 39 puan ve %65 başarı yüzdesi ile Berkan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 27 MAYIS 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Anıl 3 oy, Ayşe 2 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Anıl Ünlüler takımında 1. eleme adayı oldu. Haftanın 1. eleme adayı Ünlüler takımından Anıl oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı