Survivor 27 Şubat Ada Konseyi

Survivor 27 Şubat Ada Konseyi

Survivor İkinci Gitme Adayı Kim Oldu?

Survivor 27 Şubat Ada Konseyi, haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor 27 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 27 Şubat 2022 Pazar 33. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına, Kampına Kim Gitti?

Survivor 27 Şubat Ada Konseyi bugün oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. 27 Şubat 33. bölümde Ünlüler takımı haftanın ikinci eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ikinci ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımında Nagihan ve Sercan arasında yaşanan gerginlik hakkında taraflara söz verdi. Daha sonra günün performans birincisi ve dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Ünlüler takımında bugün performans birincisi olan isimler, kadınlarda 27 puanla Sema, 20 puanla Adem oldu. Gönüllüler takımında ise erkeklerde 31 puanla Berkan, kadınlarda Seda 31 puanla performans birincisi oldu. Ünlüler takımında arkadaşlarından en çok oyu alan yarışmacı hem eleme potasına hem de Evrim’den sonra Sürgün adasına gidecek ikinci isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 27 ŞUBAT, İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Aşkım 7 oy, Nagihan 1 oy, Sercan 1 oy, Barış 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 7 oy alan Aşkım haftanın ikinci gitme adayı ve Evrim’den sonra Sürgün Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Aşkım oldu.

27 ŞUBAT 2022 -SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı