Survivor 28 Şubat Ada Konseyi

Survivor 28 Şubat Ada Konseyi

Survivor 28 Şubat Son Eleme Adayları Kim?

Survivor 28 Şubat Ada Konseyi, haftanın son eleme adayı kim oldu? Survivor 28 Şubat Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 21 Şubat 2022 34. Bölüm, üçüncü ve dördüncü eleme adayı kim oldu? Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 28 Şubat Ada Konseyinde haftanın son eleme adayları ve Sürgün adasına gidecek son isimler belli oldu. Gönüllüler takımı bugün oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybettiği için bir isim yazmak zorunda kaldı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini kaybeden Gönüllüler takımında performans birincisi ise haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Gönüllüler takımı Cumartesi akşamı Evrim’i, Ünlüler takımı ise Pazar akşamı Aşkım’ı eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün üçte üç yapan 2 isim, Nagihan ve Perviz ile konuştu. Daha sonra günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda Seda 31 puanla, erkeklerde Anıl 28 puanla günün performans birincileri olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında günün performans birincileri ise kadınlarda Nagihan 27 puanla ve 19 puanla Perviz oldu. Gönüllüler takımında haftanın performans birincisi olan isim ise son eleme adayının ismini söyledi. Acun Ilıcalı Gönüllüler takımı oylamasını başlatmadan önce, bu haftaki elemeden sonra birleşme haftası sonunda kadar sürgün adasına ara verildiğini açıkladı. Daha sonra Gönüllüler takımı oylamasına geçildi.

28 ŞUBAT SURVIVOR’DA SON ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU, SÜRGÜN ADASINA KİMLER GİTTİ?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Yasin 7 oy, Hikmet 3 oy aldı. 7 oy alan Yasin haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Gönüllüler takımının performans birincisi olan isim Seda haftanın son eleme adayı olarak Gökhan’nın ismini söyledi. Haftanın son eleme adayı olan yarışmacılar Yasin ve Gökhan birleşme partisi sonrasına kadar Sürgün adasına giden son isimler oldu. Haftanın son eleme adayları Gönüllüler takımından Yasin ve Gökhan oldu. Acun Ilıcalı haftanın eleme adayları Evrim, Aşkım, Yasin ve Gökhan için SMS oylamasını başlattı.

28 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı