Survivor 29 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 29 Mayıs Ada Konseyi

Survivor'da 29 Mayıs 2022, 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Anıl’dan sonra eleme potasına kim girdi? 29 Mayıs 2022, 118. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı Anıl’ı ilk aday olarak eleme potasına göndermişti.

Survivor All Star yarışmacıları İstanbul’dan ada konseyine katılan Acun Ilıcalı’nın doğum gününü kutladı. Daha sonra Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugün oyun alanında tartışan Ünlüler takımından Anıl, Gönüllüler takımından Atakan’a söz verdi. Acun Ilıcalı 2. açıklamada kazandıkları Meksika seyahatinde trafiğe takılarak Justin Bieber konserini kaçıran Ünlüler takımına konser telafisi yapılacağı oldu. Ayrıca Gönüllüler takımından Hikmet’in oyun alanında kural dışı olarak içtiği kahvenin cezasını açıkladı. Hikmet 1 ödülden faydalanamama cezası aldı. Daha sonra Acun Ilıcalı performans birincisi olarak Ünlüler takımında dokunulmaz olan yarışmacıyı açıkladı. Ünlüler takımında 45 puanla Adem performans birincisi olarak dokunulmaz oldu.

SURVIVOR 29 MAYIS, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Ayşe 3 oy, Sema 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 3 oy alan Ayşe haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Ayşe oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı