Survivor 29 Nisan Ada Konseyi

Survivor 29 Nisan Ada Konseyi

Survivor’da 29 Nisan tarihinde ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 29 Nisan Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? Survivor'da Yokluk Adasına ilk kim gitti? 29 Nisan 2022 Cuma 91. bölüm, Eleme Adayı…

Survivor 29 Nisan Ada Konseyi bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Baştan sona başa baş geçen mücadeleler sonucunda kazananı bayrak yarışının belirlediği haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu ve Ada Konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak dün akşam oynanan “Arkadaşına Sorduk” oyununu kazanarak arsa sahibi olan Evrim’i tebrik etti ve görüşlerini aldı. Daha sonra bugün oynanan dokunulmazlık oyununda ilk çıktığı mücadeleden sonra bir daha oynamak istemeyen Barış’a daha sonra da Barış’a sitemlerde ve protestoda bulunan Gönüllüler takımına söz verdi.

Acun Ilıcalı daha sonra günün performans birincilerini açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde Hikmet 33 puanla, kadınlarda Nagihan 31 puanla performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde 37 puanla Anıl ve kadınlarda 24 puanla Sema performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu takım arkadaşlarından en çok oy alan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı ve Yokluk Adasına giden ilk isim oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 29 NİSAN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 5 oy, Parviz 3 oy aldı. Gönüllüler takımından 5 oy alan Evrim haftanın birinci eleme adayı ve Yokluk Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

29 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı