Survivor 29 Ocak Ada Konseyi

Survivor 29 Ocak Ada Konseyi

Survivor İlk Kim Aday Oldu?

Survivor 29 Ocak Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 29 Ocak Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 29 Ocak 2022 11. Bölüm, Eleme Adayı.. Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Survivor Sürgün Kampına Kim Gitti?
 

Survivor 29 Ocak Ada Konseyi ile Sürgün adasına gidecek ilk isim belli oldu. 29 Ocak Survivor’da haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu. 11.Bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, eleme adayını belirlemek için ada konseyinde toplandı. Ünlüler takımı 29 Ocak gecesi konseyde bir isim yazmak zorunda kalırken Gönüllüler takımı konseyi rahat geçirdi. Bu gece ismi yazılan isim hem 4 gün boyunca Sürgün Adasında kalacak, hem de haftanın ilk eleme adayı olacak. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bugünün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 27 puan alan Elif, erkeklerde 35 puan alan Batuhan günün performans birincileri oldu. Bugünkü oylamada dokunulmaz olan Batuhan ve Elif performans birincisi, Sercan’da iki kez üst üste Sürgün Adasına gittiği için eleme adayı olarak isimleri yazılmadı. Gönüllüler takımında performans birincileri ise kadınlarda 43 puan alan Seda, erkeklerde 26 puan alan Ogeday oldu. Acun Ilıcalı bu hafta son yedek yarışmacıların takımlarına katılacağını açıkladıktan sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

29 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Barış 4 oy, Atakan 4 oy, Furkan 2 oy, Perviz 1 oy, Birsen 1 oy, Nagihan 1 oy ve Mert 1 oy aldı. Barış ve Atakan eşit oy aldığı için Ünlüler takımında açık oylamaya geçildi. Ünlüler takımının yaptığı açık oylama sonucu Barış 9 oy, Atakan 3 oy aldı. Böylece arkadaşlarından 9 oy alan Barış haftanın ilk gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

29 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı