Survivor 3 Haziran Ada Konseyi

Survivor 3 Haziran Ada Konseyi

Survivor 3 Haziran, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 3 Haziran 2022, 123. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 3 Haziran Ada Konseyi yeni takımlarla oynanan haftanın 1.dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam yeni takımlarla oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Hikmet’in oyun sırasında Adem’in söylediği kötü sözden dolayı çıkan gerginlik hakkında taraflara söz verdi. Daha sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Gönüllüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %72.2 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Ünlüler takımında performans birincisi olan isim ise %72.7 başarı yüzdesi ile Adem oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 3 HAZİRAN, 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Hikmet 4 oy, Ogeday 2 oy aldı. Bu sonuca göre 4 oy alan Hikmet Gönüllüler takımında 1. eleme adayı oldu. Haftanın 1. eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı