Survivor 30 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 30 Mayıs Ada Konseyi

Survivor'da 30 Mayıs 2022, 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Anıl ve Ayşe’den sonra eleme potasına kim girdi? 30 Mayıs 2022, 119. bölümde 3. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk 2 dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı Anıl ve Ayşe’yi eleme potasına göndermişti.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımından Sema ve Ayşe’ye Ayşe’nin “Gönüllüler takımına laf taşıma” konusunda söz verdi. Ayrıca Acun Ilıcalı yarın oynanacak dokunulmazlık oyununu bir kez daha Ünlüler takımı kaybederse ada konseyinde isim yazılmayacak. Performans birincisinden sonra kalan yarışmacı otomatik olarak aday olacağı bilgisini verdi. Daha sonra Acun Ilıcalı performans birincisi olarak Ünlüler takımında dokunulmaz olan yarışmacıyı açıkladı. Ünlüler takımında 48 puanla Adem performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan yarışmacı ise 48 puanla Nagihan oldu.

 

SURVIVOR 30 MAYIS, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Sema 3 oy, Batuhan 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 3 oy alan Sema haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Ünlüler takımından Sema oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı