Survivor 30 Nisan Ada Konseyi

Survivor 30 Nisan Ada Konseyi

Survivor'da 30 Nisan, 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Gökhan’dan sonra eleme potasına kim girdi? 23 Nisan 2022, 92. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımı bu akşam ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Evrim’in adını yazarak eleme potasına göndermişti. Haftanın 2. Dokunulmazlığını kaybeden Ünlüler takımı bu akşam 2. eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak haftanın ilk eleme adayı olan ve Yokluk Adasından dönen Gönüllüler takımından Evrim’e söz verdi. Evrim sözlerine “tamam gidiyorum yokluğa, biz Dominik’teyiz. Dünya tersine mi döndü? Ben böyle üşüme görmedim” diyerek Yokluk Adasında geçirdiği soğuk dakikaları anlattı. Acun Ilıcalı, Evrim’e hak vererek yılda 3 5 gün yaşanacak bir olayı yaşadığını ve Dominik’te hava sıcaklığının 1 gece için 15 dereceye düştüğü bilgisini verdi.

Acun Ilıcalı performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 24 puanla Merve, erkeklerde 39 puanla Anıl performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında erkeklerde 30 puanla Hikmet, kadınlarda 35 puanla Nagihan performans birincisi oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVİVOR 30 NİSAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Barış 5 oy, Ayşe 3 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Barış haftanın ikinci gitme adayı ve Yokluk Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Barış oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı