Survivor 30 Ocak Ada Konseyi

Survivor 30 Ocak Ada Konseyi

Survivor 30 Ocak Ada Konseyi ve İlk Eleme Adayı

Survivor 30 Ocak Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 30 Ocak Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 30 Ocak 2022 12. Bölüm Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti?


Survivor 30 Ocak Ada Konseyi ile Sürgün adasına gidecek ikinci isim belli oldu. 30 Ocak Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Birsen oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Barış’ı eleme adayı olarak potaya, aynı zamanda Sürgün Kampına göndermişti. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Ünlüler takımı 30 Ocak gecesi konseyde bir isim daha yazmak zorunda kaldı. Bu gece ismi yazılan isim Barış’tan sonra Sürgün Adasına giden ikinci ismi ve haftanın ikinci eleme adayı oldu. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Aycan’ın durumu hakkında bilgi verdi. Acun Ilıcalı Aycan’ın Survivor’a devam edip edemeyeceğinden emin olmadığını söyledi. “Kesin olmamakla birlikte kendisi buna karar verecek. Aycan’ın Survivor’ı bırakması söz konusu” dedi. Aycan’ın sakatlığı olmadığı için çok kısa süre içinde bir karara varması gerektiğini, kararın yarın veya Salı akşamı olacağını açıkladı.

Daha sonra Ünlüler takımından Mert Öcal söz istedi. Mert Öcal, bugün Ogeday ve Nisa ile Sude yüzünden yaşadığı tartışma hakkında konuştu. Yaptığı konuşmada en önemli sözler ise, “Eğer Sude bu konudan zarar görecek ve üzülmeye devam edecekse, bende Aycan gibi Survivor’dan ayrılmak istiyorum.” dedi. Acun Ilıcalı Mert’ten sonra konuya dahil olan Ogeday, Nisa ve Sude’ye söz verdi.

Acun Ilıcalı günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 25 puanla Nagihan, erkeklerde 29 puanla Batuhan günün performans birincileri oldu. Bugünkü oylamada Nagihan ve Batuhan performans birincisi, Sercan ise iki kez üst üste Sürgün Kampına gittiği için dokunulmaz oldular ve eleme adayı olarak isimleri yazılamadı. Gönüllüler takımında performans birincileri ise kadınlarda 43 puan alan Seda, erkeklerde 29 puan alan Ogeday oldu. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Birsen 6 oy, Furkan 4 oy, Perviz 1 oy, Mert 1 oy aldı. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Birsen 6 oy alarak haftanın ikinci gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Birsen oldu.

30 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı