Survivor 31 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 31 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 31 Mayıs, 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Anıl, Ayşe, Sema’dan sonra eleme potasına kim girdi? 31 Mayıs 2022, 120. bölümde 4. eleme adayı kim oldu?


Survivor 31 Mayıs Ada Konseyi haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Bu hafta oynanan tüm dokunulmazlık oyunlarını kazanarak dörtte dört yapan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk 3 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Anıl, Ayşe ve Sema’yı eleme potasına göndermişti. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında haftanın son eleme performans birincisinin açıklanmasından sonra otomatik olarak belirlendi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

 

SURVIVOR 31 MAYIS, 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacısını açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi 48 puan ve %52’lik yüzdesi ile Adem oldu. Ünlüler takımında Adem’in performans birincisi olmasından dolayı haftanın 4. Ve son eleme adayı otomatik olarak Batuhan oldu. Acun Ilıcalı tüm eleme adaylarının belli olmasından sonra hafta elemesi için seyirci SMS oylamasını başlattı. Yarın akşam seyircilerden en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Haftanın 4. eleme adayı Ünlüler takımından Batuhan oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı