Survivor 31 Ocak Ada Konseyi

Survivor 31 Ocak Ada Konseyi

Survivor 31 Ocak Ada Konseyi ve Son Eleme Adayı

Survivor 31 Ocak Ada Konseyi, haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor 31 Ocak Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 31 Ocak 2022 13. Bölüm, eleme adayı kim oldu? Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 31 Ocak Ada Konseyi ile Sürgün adasına gidecek son isimler belli oldu. 31 Ocak Survivor’da takımlar haftanın son eleme adaylarını belirlemek için konseyde toplandı. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı konseyde bir isim yazdı. Haftanın 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımının performans birincisi olan yarışmacı ise haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Haftanın ilk 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, Cumartesi akşamı Barış’ı, Pazar akşamı ise Birsen’i eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 23 puanla Seda, erkeklerde 40 puanla Berkan günün performans birincileri oldu. Bugünkü oylamada dokunulmaz olan Berkan ve Seda’nın isimleri yazılmadı. Daha sonra Gönüllüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR’DA SON ELEME ADAYLARI KİM OLDU, SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ?
Gönüllüler takımının yaptığı oylamalar sonucu Evrim 5 oy, Berna 3 oy, Yunus Emre 2 oy, Anıl 2 oy, Sude 1 oy, Ogeday 1 oy aldı. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 5 oy alarak haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Ünlüler takımının performans birincisi olan isim 29 puanla Batuhan oldu. Kadınlarda 28 puan alan Nagihan'da dokunulmaz oldu. Performans birincisi olan Batuhan haftanın son adayının ismini söyledi. Batuhan son eleme adayı olarak Mert’in adını söyledi. Haftanın son eleme adayı olan yarışmacılar Barış ve Birsen’den sonra Sürgün adasına giden isimler oldu. Haftanın son eleme adayları Gönüllüler takımından Evrim, Ünlüler takımından Mert oldu.

31 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı