Survivor 4 Haziran Ada Konseyi

Survivor 4 Haziran Ada Konseyi

Survivor 4 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Hikmet’ten sonra eleme potasına kim girdi? 4 Haziran 2022, 124. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?


Survivor 4 Haziran Ada Konseyi haftanın 2.dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk aday olarak Hikmet’in adını yazmıştı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak oyunlarda yeni sisteme geçilmesi hakkında her iki takımla sohbet etti. Ünlüler takımı yeni sistemde ilk turda 1 erkek yarışmacının oynamasından dolayı sitemlerini dile getirdi. Bu sistemde ilk turda oynayan erkek yarışmacının diğer yarışmacılardan daha az oynadığını dile getirdi. Değişiklik yapılan sisteme göre ilk turda oynayan erkek yarışmacı 2. turda oynayamıyor. Buna göre bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımından Batuhan sadece 4 oyun oynarken, diğer tüm yarışmacılar en az 6 oyuna çıktı. Acun Ilıcalı bu sistemin herhangi bir takıma avantaj getirmesi için değil, adaletli oyunlar oynanacağı için geçildiğini açıkladı. Daha sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %64.7 başarı yüzdesi ile Adem oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim ise %72.2 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 4 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 3 oy, Batuhan 1 oy, Anıl 1 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Evrim haftanın 2. eleme adayı oldu. Haftanın 2. eleme adayı Ünlüler takımından Evrim oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı