Survivor 5 Haziran Ada Konseyi

Survivor 5 Haziran Ada Konseyi

Survivor 5 Haziran, haftanın 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Hikmet ve Evrim’den sonra eleme potasına kim girdi? 5 Haziran 2022, 125. bölümde 3. eleme adayı kim oldu?


Survivor 5 Haziran Ada Konseyi haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk aday olarak Hikmet’i, 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise Evrim’in adını yazmıştı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımından Adem’e seçtiği takımdan memnun olup olmadığını sordu. Adem kadın seçmesini kendisinin yapamadığını ancak takımından memnun olduğunu açıkladı. Daha sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %62.5 başarı yüzdesi ile Adem oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim ise %76.4 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 5 HAZİRAN, 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Nisa 3 oy, Batuhan 1 oy, Anıl 1 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Nisa haftanın 3. eleme adayı oldu. Haftanın 2. eleme adayı Ünlüler takımından Nisa oldu.

5 HAZİRAN 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU İÇİN TIKLAYIN!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı