Survivor 5 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 5 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 5 Mayıs Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor bu akşam kimin adı yazıldı? 5 Mayıs 2022 Cuma 96. bölüm, Eleme Adayı…

Survivor 5 Mayıs Ada Konseyi bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Baştan sona çekişmeli geçen mücadeleler sonucunda kazananı bayrak yarışının belirlediği haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu ve Ada Konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı haftanın ilk eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı “Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konseyde beraberiz” diyerek ada konseyini başlattı. Sözlerine Ünlüler takımından Merve’nin geçirdiği sakatlık hakkında bilgi vererek devam etti. “Tarihi bir oyun, Ünlüler için tarihi bir galibiyet. Ancak bu galibiyet kimsenin umurunda değil. Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Ama sağlığımızdan daha önemli hiçbir şey yok. Ama ortopedik sakatlıkların en teselli veren tarafı birkaç ay sonra sağlığına kavuşabilmesi. Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi. Merve için Survivor hayatı sona erdi. Yapılan kontrollerde Survivor’a devam etme şansının olmadığı anlaşıldı.” diyerek takım arkadaşlarına söz verdi. Yarışmacılar Merve için üzüntüleri belirttikten sonra Acun Ilıcalı “bir kötü haberim de Gönüllüler takımı için var. Gönüllüler takımının başarılı oyuncusu Parviz gözetim altındaydı. Çok garip bir şekilde Parviz’in sorunu aşile dayandı. Doktorumuzla yaptığımız görüşme sonucu Parviz’in Survivor’a devam edemeyeceğini belirtti. Parviz bugünden itibaren Survivor’a devam edemeyecek.” diyerek bu sefer sözü Gönüllüler takımına verdi. Daha sonra Acun Ilıcalı açıklamalarına devam etti. “Acil bir durum var. Yarışmamız için kısa bir süreli kural değişikliği yapmamız gerekiyor. Barış adaya veda etti. Hemen onun üzerine eleme olmadan 2 yarışmacımızı kaybettik. Bu da normal akışın çok dışına çıkmamıza neden oldu. Bu hafta toplam 3 dokunulmazlık oynanacak ve 3 aday çıkacak ve bu hafta eleme olmayacak. Önümüzdeki haftada 3 dokunulmazlık oynanacak ve 3 aday çıkacak. Toplamda 6 aday çıkacak ve SMS oylamasına çıkılacak ve 1 aday adaya veda edecek.” diyerek bu hafta eleme olmayacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı daha sonra günün performans birincilerini açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde Ogeday 38 puanla, kadınlarda Nagihan 54 puanla performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise erkeklerde 29 puanla Batuhan ve kadınlarda 54 puanla Sema performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu takım arkadaşlarından en çok oy alan yarışmacı haftanın ilk gitme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 5 MAYIS, İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Evrim 4 oy, Seda 1, Hikmet 1 oy, Nisa 1 oy aldı. Gönüllüler takımından 4 oy alan Evrim haftanın birinci eleme adayı oldu. Haftanın birinci eleme adayı Gönüllüler takımından Evrim oldu.

5 MAYIS 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı