Survivor 5 Şubat Ada Konseyi

Survivor 5 Şubat Ada Konseyi

Survivor İlk Kim Aday Oldu?

Survivor 5 Şubat Ada Konseyi, haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor 5 Şubat Ada Konseyinde Kimin Adı Yazıldı? 5 Şubat 2022 16. Bölüm, Eleme Adayı… Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Survivor Sürgün Kampına Kim Gitti?

Survivor 5 Şubat Ada Konseyi bugün dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. 5 Şubat 16. bölümde Ünlüler takımı haftanın ilk eleme adayını ve Sürgün adasına gidecek ilk ismi belirlemek için bir isim yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak takımlarına yeni katılan Ünlüler takımından Gizem ve Bora, Gönüllüler takımından Atakan’a söz verdikten sonra bugün oynanan dokunulmazlık oyununda kavga eden yarışmacılara söz verdi. Daha sonra günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında erkeklerde Perviz 28 puan, kadınlarda Sema 36 puanla performans birincisi oldu. Perviz ve Sema günün dokunulmaz ismi oldu ve isimleri yazılmadı. Ayrıca, geçen haftadan eleme adaylığı devam eden Barış, Birsen ve Mert’in de adı eleme adayı olarak yazılmadı. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isimler ise kadınlarda 25 puanla Nisa, erkeklerde 21 puanla Hikmet oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVİVOR 5 ŞUBAT İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Bora 3 oy, Furkan 3 oy, Adem 2 oy, Nagihan 1 oy, Sercan 2 oy, Elif 1 oy aldı. Bora ve Furkan eşit oy aldığı için Ünlüler takımında açık oylamaya yapıldı. Ünlüler takımının yaptığı açık oylama sonucu Furkan 6 oy, Bora 4 oy aldı. Böylece arkadaşlarından 6 oy alan Furkan haftanın ilk gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ilk isim oldu. Haftanın birinci eleme adayı Ünlüler takımından Furkan oldu.

5 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı