Survivor 6 Haziran Ada Konseyi

Survivor 6 Haziran Ada Konseyi

Survivor 6 Haziran, haftanın 4. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Hikmet, Evrim ve Nisa’dan sonra eleme potasına kim girdi? 6 Haziran 2022, 126. bölümde 4. eleme adayı kim oldu?

 

Survivor 6 Haziran Ada Konseyi haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ilk aday olarak Hikmet’i, 2. ve 3. dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımı Evrim ve Nisa’yı eleme potasına göndermişti. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı haftanın son eleme adayını belirlemek zorunda kaldı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacısını açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi %54,5 başarı yüzdesi ile Adem oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi olan isim ise %76,1 başarı yüzdesi ile Ayşe oldu. Bu gece yapılacak oylamada Adem’in ismi yazılamadı. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 6 HAZİRAN 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Anıl 3 oy, Batuhan 2 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Anıl haftanın 4. eleme adayı oldu. Haftanın 4. eleme adayı Ünlüler takımından Anıl oldu. Acun Ilıcalı hafta elemesi için seyirci SMS oylamasını başlattı.

Haftanın 4. eleme adayı Ünlüler takımından Anıl oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı