Survivor 6 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 6 Mayıs Ada Konseyi

Survivor'da 6 Mayıs, 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim’den sonra eleme potasına kim girdi? 6 Mayıs 2022, 97. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi haftanın 2. dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Ünlüler takımı bu akşam ada konseyini rahat geçirdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı Evrim’in adını yazarak eleme potasına göndermişti. Haftanın 2. Dokunulmazlığını da kaybeden Gönüllüler takımı bu akşam 2. eleme adayını belirlemek için bir isim yazdı.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak sakatlıklarından dolayı Survivor’a ve adaya veda eden Merve ve Parviz hakkında takımlarla sohbet etti. Daha sonra bugün oynanan oyun sırasında Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Seda arasında yaşanan gerginlik hakkında taraflara söz verdi.

Acun Ilıcalı performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Gönüllüler takımında kadınlarda 53 puanla Nagihan, erkeklerde 39 puanla Ogeday performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında erkeklerde 33 puanla Batuhan, kadınlarda 56 puanla Sema performans birincisi oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Gönüllüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 6 MAYIS, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu; Nisa 4 oy, Seda 1 oy, Berkan 1 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 4 oy alan Nisa haftanın ikinci gitme adayı oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Gönüllüler takımından Nisa oldu.

6 MAYIS 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı