Survivor 6 Şubat Ada Konseyi

Survivor 6 Şubat Ada Konseyi

Survivor 6 Şubat Ada Konseyi ve İkinci Eleme Adayı Kim?

Survivor 6 Şubat Ada Konseyi, haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor 6 Şubat Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 6 Şubat 2022 17. Bölüm eleme adayı… Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 6 Şubat Ada Konseyi ile Sürgün adasına gidecek ikinci isim belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Furkan’ı eleme adayı olarak potaya göndermişti. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı bu gece bir isim daha yazmak zorunda kaldı. Bu gece Ünlüler takımında ismi yazılan isim Furkan’dan sonra Sürgün Adasına giden ikinci ismi ve haftanın ikinci eleme adayı oldu. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Ünlüler takımı ile son zamanlarda kaybettikleri oyunlar hakkında sohbet etti. Sözlerine “Bu sezon ilk defa kırmızı alarm veriyor…” diyerek başladı. Bu sözlerden Ünlüler takımı Acun Ilıcalı’yı yanlış anlayarak takımların karıştırılacağını düşündü. Ancak Acun Ilıcalı böyle bir şey olmayacağını açıkladı. Verdiği istatistikte ise final etabına kalan 9 oyunun 8 tanesini Gönüllüler takımı kazandı.

Acun Ilıcalı günün performans birincisi olan yarışmacılarını açıkladı. Kadınlarda Sema 30 puan, erkeklerde Perviz 25 puanla performans birincisi olarak günün dokunulmaz isimleri oldu. Ayrıca, geçen haftadan eleme adaylığı devam eden Barış, Birsen ve Mert’in de adı eleme adayı olarak yazılmadı. Gönüllüler takımında ise Hikmet 24 puan, Seda 22 puanla performans birincileri oldu. Daha sonra ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasına geçildi.

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylamaya göre Bora 5 oy, Sercan 3 oy, Gizem 1 oy, Batuhan 1 oy aldı. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Bora 5 oy alarak haftanın ikinci gitme adayı ve Sürgün Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Bora oldu.

6 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı