Survivor 7 Mayıs Ada Konseyi

Survivor 7 Mayıs Ada Konseyi

Survivor’da 7 Mayıs, 3. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Evrim ve Nisa’dan sonra eleme potasına kim girdi? 7 Mayıs 2022, 98. bölümde 3. eleme adayı kim oldu?
 

Survivor 7 Mayıs Ada Konseyi bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununun üçünü de kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan üçüncü dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazanarak ada konseyini rahat geçirdi. Gönüllüler takımı ada konseyinde haftanın 3. eleme adayını belirlemek için bir isim daha yazdı. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu hafta dokunulmazlık oyunlarında üçte üç yapan Ünlüler takımı ile sohbet etti. Daha sonra Gönüllüler takımında günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan isimlerini açıkladı. Gönüllüler takımında erkeklerde 36 puanla Ogeday, 44 puanla Nagihan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Ünlüler takımında ise Sema 47, Batuhan 36 puanla performans birincisi oldu. Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu arkadaşları tarafından ismi en çok yazılan yarışmacı haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

SURVIVOR 7 MAYIS ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?
Gönüllüler takımının yaptığı oylama sonucu Berkan 5 oy, Hikmet 2 oy aldı. Gönüllüler takımından 5 oy alan Berkan haftanın 3. eleme adayı oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı Gönüllüler takımından Berkan oldu.

7 MAYIS 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı