Survivor 7 Şubat Ada Konseyi

Survivor 7 Şubat Ada Konseyi

Survivor 7 Şubat Son Eleme Adayı Kim?

Survivor 7 Şubat Ada Konseyi, haftanın son eleme adayı kim oldu? Survivor 7 Şubat Ada Konseyinde kimin adı yazıldı? 7 Şubat 2022 18. Bölüm, eleme adayı kim oldu? Survivor Sürgün Adasına kim gitti?


Survivor 7 Şubat Ada Konseyinde haftanın son eleme adayları ve Sürgün adasına gidecek isimler belli oldu. 7 Şubat Survivor’da takımlar haftanın son eleme adaylarını belirlemek için Ünlüler takımı konseyinde toplandı. Haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı konseyde eleme adayı olarak 2 isim daha belirledi. Bu hafta oynanan bütün dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Ünlüler takımı 1 isim daha yazdı. Günün performans birincisi olan yarışmacısı ise haftanın son eleme adayının ismini söyledi. Ünlüler takımı Cumartesi akşamı Furkan’ı, Pazar akşamı ise Bora’yı eleme potasına göndermişti. İşte Ada Konseyinde yaşananlar...

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak günün performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacılarını açıkladı. Ünlüler takımında kadınlarda 23 puanla Elif, erkeklerde 25 puanla Perviz günün performans birincileri oldu. Bugünkü oylamada dokunulmaz olan Elif ve Perviz’in isimleri yazılmadı. Gönüllüler takımında performans birincileri ise, kadınlarda 34 puanla Seda, erkeklerde 24 puanla Ogeday oldu. Acun Ilıcalı daha sonra Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

7 ŞUBAT SURVİVOR’DA SON ELEME ADAYLARI KİM OLDU, SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Gizem 6 oy, Sercan 1 oy aldı. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Gizem 6 oy alarak haftanın üçüncü gitme adayı oldu. Ünlüler takımının performans birincisi olan isim Elif haftanın son eleme adayı olarak Sercan’ın ismini söyledi. Haftanın son eleme adayı olan yarışmacılar Furkan ve Bora’dan sonra Sürgün adasına giden isimler oldu. Haftanın son eleme adayları Ünlüler takımından Gizem ve Sercan oldu. Böylece geçen haftanın eleme adayları Barış, Mert, Birsen ve Evrim’den sonra bu haftanın eleme adayları Furkan, Bora, Gizem ve Sercan oldu. Toplam 8 yarışmacının 7 tanesi Ünlüler takımından çıkmış oldu.

7 Şubat 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı