Survivor 8 Haziran Ada Konseyi

Survivor 8 Haziran Ada Konseyi

Survivor 8 Haziran, haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de eleme potasına ilk kim girdi? 8 Haziran 2022, 128. bölümde 1. eleme adayı kim oldu?


Survivor 8 Haziran Ada Konseyi takım kaptanı seçme oyununu kazanan erkeklerde Atakan ve kadınlarda Nagihan’ın oluşturduğu yeni takımlarla oynanan haftanın 1.dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam yeni takımlarla oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında başlayan ve adada devam eden Ünlüler takımında Ayşe ve Batuhan’ın tartışması hakkında taraflara söz verdikten sonra bu hafta toplam 3 dokunulmazlık oyunu oynanacağını ancak toplam 4 eleme adayı çıkacağını açıkladı. 3 dokunulmazlık oyunu sonunda 4. Adayı performans birincisi olacak yarışmacı açıklayacak. Daha sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %77,8 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 8 HAZİRAN, 1. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Ayşe 3 oy, Batuhan 2 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Ayşe Ünlüler takımında 1. eleme adayı oldu. Haftanın 1. eleme adayı Ünlüler takımından Ayşe oldu.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı