Survivor 9 Haziran Ada Konseyi

Survivor 9 Haziran Ada Konseyi

Survivor 9 Haziran, haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

Survivor’da bu akşam eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Ayşe’den sonra eleme potasına kim girdi? 9 Haziran 2022, 129. bölümde 2. eleme adayı kim oldu?
 

Survivor 9 Haziran Ada Konseyi haftanın 2.dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi. İşte Ada Konseyinde yaşananlar... 

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ile sohbet etti. Söz verdiği Batuhan ve Ayşe arasında bir kez daha dün gece yaşanan tartışmanın devamı yaşandı. Ayrıca bu gece sosyal medya yarışmasını başlattı. Sosyal medya takipçi sayısı en çok artan yarışmacının takımı oyunu kazanacak ve kişi başı 50.000 TL hediye çeki kazanacağını açıkladı. Daha sonra performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi açıkladı. Ünlüler takımında performans birincisi olarak dokunulmaz olan ismi %63,2 başarı yüzdesi ile Nagihan oldu. Gönüllüler takımında performans birincisi ise %60 başarı yüzdesi ile Ogeday oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımı oylamasını başlattı.

 

SURVIVOR 9 HAZİRAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu Batuhan 3 oy, Anıl 2 oy aldı. Bu sonuca göre 3 oy alan Batuhan Ünlüler takımında 2. eleme adayı oldu. Haftanın 2. eleme adayı Ünlüler takımından Batuhan oldu.

10 Haziran 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

9 Haziran 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı