Survivor 9 Nisan Ada Konseyi

Survivor 9 Nisan Ada Konseyi

Survivor'da 9 Nisan tarihinde Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 2022 All Star'da kimin adı yazıldı? Survivor 2022’de Barış’tan sonra eleme potasına kim girdi? 9 Nisan 2022, 73. bölümde 2. eleme adayı kim oldu? Yokluk Adasına kim gitti? Survivor Ada Konseyinde neler yaşandı?


Survivor All Star’da ada konseyi bugün oynanan haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kaybeden Ünlüler takımı için toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı Barış’ı eleme potasına göndermişti. Haftanın 2. Dokunulmazlığını da kaybeden Ünlüler takımı bu gece 2. eleme adayının ismini yazdı. Gönüllüler takımı ada konseyini rahat geçirdi.

Acun Ilıcalı ada konseyini başlatarak Yokluk Adasından dönen Ünlüler takımından Barış’ın görüşlerini aldı. Barış Yokluk Adasında bir karara vardığını açıkladı. Barış verdiği karara göre emeği olmayan hiçbir ödülden faydalanmamak istediğini açıkladı. Acun Ilıcalı diğer yarışmacılarla sohbet ettikten sonra Ünlüler takımından performans birincisi olarak dokunulmaz olan yarışmacıları açıkladı. Ünlüler takımından kadınlarda ve erkeklerde 39 puanla Adem ve Nagihan performans birincisi olarak dokunulmaz oldu. Gönüllüler takımında performans birincileri erkeklerde 30 puanla Hikmet, kadınlarda 31 puanla Yağmur oldu. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ünlüler takımının oylamasını başlattı.

SURVİVOR 9 NİSAN, 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?
Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucu; Gizem 5 oy, Parviz 2 oy aldı. Yapılan oylama sonucu 5 oy alan Gizem haftanın ikinci gitme adayı ve Yokluk Adasına giden ikinci isim oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Gizem oldu.

9 NİSAN 2022 - Survivor Dokunulmazlık Oyunu için TIKLAYIN!!!

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı