Survivor Ada Konseyi 15 Ocak 2022

Survivor Ada Konseyi 15 Ocak 2022

Survivor 2022 All Star İlk Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2022’de İlk Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Ocak 2022 1. Bölüm İlk Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Acun Ilıcalı Barış'ın durumunu sorarak Ada Konseyini başlattı. Acun Ilıcalı bu sene Survivor tarihinde ilk kez yapılacak olan "Sürgün Kampı" uygulamasını başlattı. Sadece ilk haftaya mahsus olmak şartı 4 dokunulmazlık oyunu oynanacak. Eleme adayı olarak adı yazılan yarışmacı adadan ayrılacak ve sürgün kampına gidecek. Sürgün adasına giden yarışmacı hiç bir şekilde kimse ile iletişime geçemeyecek. Tüm hafta boyunca oyunlara katılamayacak ve hiç bir ödülden faydalanamayacak. 4 gün, toplam 4 eleme adayı olan yarışmacı sürgün kampına gönderilecek.

Survivor 2022'de bir diğer değişiklik ise haftada 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak. Performans birincisi olan yarışmacılar bu sezon dokunulmazlık sahibi olacak.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamalardan sonra yarışmacılar uzun bir süre şaşkınlık yaşadı. Yarışmacıların şaşkınlığı eleme adayının ismini yazarken bile devam etti. Bu şaşkınlık içerisinde yapılacan oylama sonucunda Birsen 4 oy, Merve 2 oy, Sercan 2 oy, Furkan 2 oy, Barış 1 oy, Batuhan 1 oy aldı. Buna göre Birsen 4 oyla hem Survivor 2022 All Star'ın ilk eleme adayı oldu, hemde sürgün kampına giden ilk yarışmacı oldu. Birsen 5 gün boyunca sürgün kampında yaşayacak. Haftanın ilk eleme adayı Ünlüler takımından Birsen oldu.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı