Survivor Ada Konseyi 16 Ocak 2022

Survivor Ada Konseyi 16 Ocak 2022

Survivor'da İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2022’de Birsen'den Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 16 Ocak 2022 2. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Sürgün Adasına Kim Gitti? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


TV8 ekranlarına fırtına gibi başlayan Survivor 2022 All Star'da sezonun ikinci dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazanınca Ada Konseyi Ünlüler takımı için toplandı. 16 Ocak 2022 Pazar akşamı Ünlüler takımı Ada Konseyinde bir arkadaşlarının adını yazmak zorunda kaldı. Bu akşam arkadaşlarından en fazla oyu alan yarışmacı Birsen'den sonra Sürgün Adasına gidecek ve ikinci eleme adayı olacak.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımından Yasin, Sude ve Yağmur arasında geçen tartışma hakkında yarışmacılara tek tek söz verdi. Yasin, Sude ve Yağmur neler yaşandığını kendi bakış açıları ile anlattı. Acun Ilıcalı daha sonra performans hesabının nasıl yapılacağını açıkladı. Dün akşam yapılan açıklamada, haftanın performans birincileri dokunulmaz olacak. Yarışmacı bire bir her galibiyetten 3 puan kazanacak. Çoklu oyunlarda atıcı olarak galip gelirse 2 puan, eğer çoklu oyunda yardımcı oyuncu olarak galip gelirse ya da toplu bir oyunda galip gelirse 1 puan kazanacak. Acun Ilıcalı haftanın performans birincileri ile ilgili ileride başka süprizler olacağını açıkladı. Daha sonra oylamayı başlattı. Ünlüler takımının verdiği oylar sonucu; Sercan 4 oy, Mert 2 oy, Barış 2 oy, Atakan 1 oy, Nagihan 1 oy ve Aycan 1 oy aldı. Bu sonuçlara göre haftanın ikinci eleme adayı Sercan oldu. Birsen'den sonra Sürgün Adasına gidecek isim Sercan oldu. Haftanın ikinci eleme adayı Ünlüler takımından Sercan oldu.

16 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

Kayseri Kumsmall AVM Otomobil Çekilişi

5 ay 1.998.997 ₺ 1.500 ₺

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı