Survivor Ada Konseyi 17 Ocak 2022

Survivor Ada Konseyi 17 Ocak 2022

Survivor'da Üçüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2022’de Birsen ve Sercan'dan Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 17 Ocak 2022 3. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Sürgün Kampına Giden 3. İsim Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


TV8 ekranlarının en sevilen programı Survivor 2022, sezonun üçüncü ada konseyi Acun Ilıcalı'nın sunumu ile toplandı. 17 Ocak 2022 Pazartesi akşamı oynanan haftanın 3. dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti. Ada Konseyi Gönüllüler takımı için toplandı. Sezonun ilk eleme adayı Ünlüler takımından Birsen olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımı Ada Konseyinde Birsen'in ardından Sercan'ı eleme potasına göndermişti. Bu akşam oynanan sezonun üçüncü dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti. Gönüllüler takımı bu sezon ilk kez bir arkadaşlarının adını yazmak zorunda kaldı. Bu akşam Gönüllüler takımında arkadaşlarından en fazla oyu alan yarışmacı Birsen ve Sercan'dan sonra eleme potasına ve "Sürgün Adasına" gidecek üçüncü isim olacak.

Acun Ilıcalı ada konseyini Hikmet'ten geçirdiği sakatlıktan dolayı özür dileyerek başlattı. Acun Ilıcalı "Yaşanan olayda bizim sorumluluğumuz var. Arkadaşlar senin gücünü ve ağırlığını hesaba katmamış. Tüm sorumluluk benim, özür dilerim" diyerek Hikmet'ten özür diledi. Daha sonra yarışmacılarla bugün oynanan dokunulmazlık oyunu ve sürgün adası hakkında sohbet etti. Acun Ilıcalı Gönüllüler takımının oylamasına geçmeden önce oylamalar hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre; eğer 2 veya daha fazla yarışmacı eşit oy alırsa, eşit oy alan yarışmacılar için bir kez daha açık oylama yapılacak. Yapılan açıklamadan sonra oylamaya geçildi. Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Gizem 7 oy, Ogeday 2 oy, Anıl 1 oy, Seda 1 oy, Ardahan 1 oy ve Evrim 1 aldı. Birsen ve Sercan'dan sonra Gizem'de Sürgün Adasına gitti. Haftanın üçüncü eleme adayı Gönüllüler takımından Gizem Kerimoğlu oldu.

17 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı