Survivor Ada Konseyi 18 Ocak 2022

Survivor Ada Konseyi 18 Ocak 2022

Survivor'da Dördüncü Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor 2022 All Star'da Kimin Adı Yazıldı? Survivor 2022’de Birsen, Sercan ve Gizem'den Sonra Eleme Adayı Kim Oldu? 18 Ocak 2022 4. Bölümde Eleme Adayı Kim Oldu? Survivor Sürgün Adasına Kim Gitti? Sürgün Kampına Giden 4. İsim Kim Oldu? Survivor Ada Konseyinde Neler Yaşandı?


Survivor 2022 All Star'da, takımlar sezonun dördüncü ada konseyinde toplandı. 18 Ocak 2022 Salı akşamı oynanan haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldı. Daha önceki üç eleme adayları Ünlüler takımından Birsen ve Sercan, Gönüllüler takımından ise Gizem olmuştu. Bu akşam Gönüllüler takımında arkadaşlarından en fazla oyu alan yarışmacı haftanın son eleme adayı olacak ve "Sürgün Adasına" gidecek.

Acun Ilıcalı Ogeday ile sakatlığından dolayı Survivor'a devam edip edemeyeceği hakkında kısa bir konuşma yaptıktan sonra oylamayı başlattı. Gönüllüler takımının yaptığı oylamaya göre Hikmet 3 oy, Berna 2 oy, Berkan 1 oy, Ardahan 1 oy, Yasin 1 oy, Yağmur 1 oy, Seda 1 oy, Anıl 1 oy, Gökhan 1 oy aldı. Oylama sonucu arkadaşlarından en çok oyu alan Hikmet haftanın 4. gitme adayı oldu. Haftanın dördüncü ve son eleme adayı Gönüllüler takımından Hikmet Tuğsuz oldu.

Acun Ilıcalı Gönüllüler takımının oylamasından sonra eleme adayı olan 4 yarışmacı için SMS oylamasını başlattı. Sürgün Adasındaki 3 yarışmacı Birsen, Sercan ve Gizem ile sohbet ettikten sonra tüm yarışmacıları adalarına uğurladı. Daha sonra Sürgün Adası konseptinin devam edeceğini açıkladı.

18 OCAK 2022 - SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı