Survivor 10 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 10 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Haziran 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor 3. Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 10 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan önce ilk 2 dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında aday olan yarışmacılar Batuhan ve Ayşe ile daha sonra da Gönüllüler takımıyla sohbet etti. Eğer bu akşam oynanacak dokunulmazlığı da Ünlüler takımı kaybederse bu hafta 4 eleme adayının da Ünlüler takımından olacağı kesinleşecek.

SURVIVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Dokunulmazlık oyununda parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde kazanın içine 1 adet sopayı attıktan sonra aynı sopaya 2 adet halka atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

10 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım güzel bir akşam yemeği yiyecek. Akşam yemeğinin menüsü; İnegöl köfte, şehriyeli pilav, piyaz, mevsim salatası ve muhallebili Kemalpaşa tatlısı

SURVIVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. Turunu Ünlüler Takımı 8-5 kazandı. Haftanın 3. dokunulmazlık oyunu 1. turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmelerini 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 5-4, dördüncü eşleşmelerde 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Batuhan, Gönüllüler takımından Hikmet’i yenerek durumu 8-5 yaptı. 8-5 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. Turunu Gönüllüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur eşleşmelerine Gönüllüler takımı iyi başladı. Gönüllüler takımı ilk eşleşmelerini 3-0, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımından Nisa, Ünlüler takımından Nagihan’ı yenerek durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı durumu 1-1 yaptı. Genel skorda 1-1 olan oyunu kazanan en iyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 10 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, En İyiler etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu en iyiler etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımında Adem, Gönüllüler takımında Ogeday karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Ogeday kazanarak en iyiler etabında durumu 1-0 yaptı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını kazanan Nagihan oldu ve en iyilerde durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Ogeday bir kez daha karşılaştı. Karşılaşmayı kazanan Adem oldu ve Ünlüler takımı en iyilerde 2-1 öne geçti. Dördüncü eşleşmede Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Nisa karşılaşmasını kazanan bir kez daha Nagihan oldu ve en iyilerde Ünlüler takımı durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten en iyiler sonucu genel skorda Ünlüler takımı durumu 2-1 yaptı. Genel skorda 2-1 olan oyunu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 10 Haziran Cuma akşamı 130. bölümünde nefeslerin tutulduğu dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geldi. Baştan sona çekişmeli geçen haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı 1. turu 8-5, Gönüllüler takımı 2. turu 8-4 kazandı. En İyiler etabına kalan oyunda Adem ve Nagihan’ın sayıları ile Ünlüler takımı en iyiler etabını 3-1 kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Ünlüler takımı haftanın 4. dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü altıda beş yapan Nagihan’a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı