Survivor 11 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 11 Nisan Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 11 Nisan Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 11 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? 11 Nisan 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 11 Nisan Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan bu hafta oynanan 3 dokunulmazlığın üçünü de kaybeden Ünlüler takımı ile sohbet etti. Ünlüler takımı haftanın 4. ve son dokunulmazlığını kazanarak hiç olmazsa karşı takımdan 1 aday çıkarabilmek, Gönüllüler takımı ise bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında dörtte dört yapmak için için parkurda kıran kırana mücadele etti.

SURVIVOR 11 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar bir kez daha Survivor’ın yeni oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar parkuru tamamlamaya çalışırken, rakip takımdan 1 yarışmacı vurma mekanizmasını kullanarak rakibini denge engelinden düşürmeye çalıştı. Final atışlarında ise 2 adet deliğe 3 adet topu başarılı şekilde atmaya çalışırken, rakip takımdan 1 yarışmacı mekanizmayı kullanarak atışları engellemeye çalıştı. Rakibinden önce 3 adet topu başarılı şekilde atan yarışmacı takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü bütün piliç kızartma, elma dilim patates ve Coca Cola.

SURVIVOR 11 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmeleri de Gönüllüler takımı 5-3 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle geçildi. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı etabı kazanmak için gerekli 2 sayıyı Seda ve Sude ile alarak eşleşmeleri 8-6 önde tamamladı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Gönüllüler takımı 1-0 öne geçti.

 

SURVIVOR 11 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-1 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabına Ünlüler takımı çok iyi başladı. İlk eşleşmeleri 3-0, ikinci eşleşmeleri 6-0 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımının tek sayısını Hikmet aldı. Ünlüler takımı eşleşmeleri 8-1 tamamlandı. 8-1 biten etap sonucu genel skorda durum 1-1 oldu. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyunu final etabına kaldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU FİNAL ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, final etabını Ünlüler Takımı 3-1 kazandı. Final etabının ilk eşleşmesinde Ünlüler takımından Merve, Gönüllüler takımından Sude karşılaşmasını kazanan Merve Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede Ünlüler takımından Atakan, Gönüllüler takımından Hikmet karşılaşmasını Hikmet kazanarak durumu 1-1 yaptı. Üçüncü eşleşmede Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Seda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Nagihan kazanarak durumu 2-1 yaptı. Dördüncü eşleşmede Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Anıl karşılaşmasını Adem kazanarak durumu 3-1 yaptı. 3-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 2-1 öne geçti. Bu skorla haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.
 

Survivor 2022 All Star, 11 Nisan Pazartesi akşamı 75. Bölümü haftanın son dokunulmazlık oyununa sahne oldu. Takımlar haftanın son dokunulmazlığını kazanabilmek için parkurda kıran kırana mücadele ettiler. Kadınlar etabını Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Erkekler etabını Ünlüler takımı farklı bir skorla 8-1 kazandı. Final etabına kalan dokunulmazlık oyununu etabı 3-1 kazanan Ünlüler takımı oldu. Genel skoru 2-1 yapan Ünlüler takımı haftanın son dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü bugün hiç yenilmeyerek dörtte dört yapan Adem’e verdi.

11 NİSAN 2022 - Survivor Ada Konseyi için TIKLAYIN!!!

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı