Survivor 12 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 1. dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Haziran 2022 Çarşamba, Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2022’de kim hangi takımda? Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 12 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan dün gece adaya veda eden Anıl’ın gidişi hakkında takımlarla sohbet ettikten sonra dokunulmazlık oyunu öncesi kaptanlık oyunu oynanacağını açıkladı. Yarışmacılar kaptanlığı kazanarak kendi takımlarını oluşturma için bireysel olarak yarıştı.

SURVIVOR 12 HAZİRAN KAPTANLIK OYUNU
Survivor Kaptanlık Oyununda kadınlar kadınlarla, erkekler erkeklerle kendi aralarında bireysel yarıştı. Yarışmacılar kaptanlık yarışında parkurda en iyi süreyi yapmak için yarıştı. En iyi süreyi yapan erkek ve kadın yarışmacılar takım kaptanı olarak kendi takımlarını kurdu. Kaptanlık ve dokunulmazlık oyununda nehir parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde önce 1 adet sembolü kum torbasıyla vurarak sepetin içine düşürecek daha sonra 1 adet topu basket atacak ve son olarak 2 halka atışını en iyi sürede düşürmeye çalıştı.

SURVIVOR 12 HAZİRAN KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
Survivor kaptanlık oyununda yarışmacılar en iyi süreyi yapmak için yarıştı. İşte yarışmacıların yaptığı süreler;

ERKEKLER
Hikmet     02:30:16
Atakan     02:24:39
Ogeday    01:48:21
Batuhan   03:21:49
Adem       01:52:79
Berkan     02:31:10

KADINLAR
Nisa          02:23:38
Ayşe         02:50:52
Nagihan    02:21:87

Bu sürelere göre bu haftanın kaptanları erkeklerde Ogeday, kadınlarda ise Nagihan oldu ve haftanın yeni takımlarını oluşturdu.

SURVIVOR 12 HAZİRAN, HAFTANIN YENİ TAKIMLARI
ÜNLÜLER (Nagihan’ın Takımı)
Nagihan, Adem, Ayşe, Batuhan ve Hikmet

GÖNÜLLÜLER (Ogeday’ın Takımı)
Ogeday, Atakan, Berkan, Nisa

 

SURVIVOR 12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. İlk turda 1 kadın, 2 erkek yarışmacı parkurda yarıştı. Dokunulmazlık oyununda nehir parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde önce 1 adet sembolü kum torbasıyla vurarak sepetin içine düşürecek daha sonra 1 adet topu basket atacak ve son olarak 2 halka atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

12 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyunu ödülü çorba, biftek, pilav, salata ve cheesecake.

SURVIVOR 12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. turunu Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Yeni takımlarla haftanın ilk dokunulmazlık oyunu 1. turu ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Adem ve Batuhan’ın sayıları ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVIVOR 12 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Ünlüler Takımı 8-4 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı tekrar öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı tüm oyunları kazanarak durumu 8-4 yaptı. 8-4 biten 2. tur sonucu genel skoru Ünlüler takımı 2-0 öne geçti. Bu skorla haftanın 1. dokunulmazlık oyununu ve ödülünü Ünlüler takımı kazandı.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 12 Haziran Pazar akşamı ekranlara gelen 132. bölümünde haftanın ilk Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi yarışmacılar takım kaptanlığını kazanmak için bireysel süreye karşı yarıştı. Kadınlarda Nagihan, erkeklerde ise Ogeday haftanın takım kaptanları oldu ve yeni takımlarını oluşturdu. Ünlüler takımı 1. turu 8-6, 2. turu ise 8-4 kazandı. Genel skorda 2-0 öne geçen Ünlüler takımı haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü dörtte dört yapan Nagihan'a verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı