Survivor 12 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Mart Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Mart Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 12 Mart Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 12 Mart 2022 Survivor Dokunulmazlığı kim Kazandı? Dokunulmazlık Oyununda ödül ne? Survivor Dokunulmazlık Oyunu kadınlar ve erkekler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.


Survivor 12 Mart Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ile sohbet etti.

SURVIVOR 12 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, takımlar bu gece Ünlüler takımından Batuhan’ın meydan okuması sonucu dokunulmazlık oyunu olarak oynanan voleybolda karşı karşıya geldi. Takımlar voleybol karşılaşmalarını kadın erkek dörderli takımlar halinde karma oynadı.  Survivor’ın yeni parkurunda yarıştı. Voleybol karşılaşmalarında 5 olan takımına 1 puan kazandırdı. Dokunulmazlık oyunu voleybol mücadelelerinde genel skorda 10 olan takım dokunulmazlığın sahibi oldu. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

12 MART SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü şampuan ile duş keyfi oldu. Ayrıca oyunu kazanan takım et ve patates salatası yeme şansına sahip oldu.

SURVIVOR 12 MART DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?
12 Mart Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı 10-6 kazandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda voleybol mücadelelerinde karşı karşıya gelen takımlar kıyasıya mücadeleler sergiledi. Ünlüler takımı ilk eşleşmelerde 4-1 öne geçse de Gönüllüler takımı rakibini yakalayarak eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde rüzgar Gönüllüler takımı lehine esti. Çıktığı karşılaşmalarda Gönüllüler takımı daha iyi mücadeleler sergiledi ve eşleşmeleri 10-6 tamamladı. 10-6 biten oyun sonucu ödülü ve Survivor Dokunulmazlık Oyununu Gönüllüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 45. bölümü 12 Mart Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı oyuna kötü başladı. Oyunda Ünlüler takımı 4-1 öne geçti. Ancak Gönüllüler takımı çabuk toparlandı ve haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu 10-6 kazanmasını bildi. 10-6 biten oyun sonucu Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Hikmet’e verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı