Survivor 12 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 12 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 12 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 12 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlık Oyunu, Kadınlar Etabımı Kim Kazandı? Erkekler Etabını Kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu Ödülü? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.


Survivor 12 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, yedeklerden gelen yeni yarışmacıları takımlarıyla tanıştırdı. Ünlüler takımına Aşkım, Gönüllüler takımına ise Ezgi dahil oldu. Daha sonra haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımında Sercan, Gönüllüler takımında ise Nisa, Evrim ve Atakan’ın sakatlıklarından dolayı oynayamacağını açıkladı.

SURVIVOR 12 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar, parkuru başarılı şekilde tamamladıktan sonra finalde 4 adet çember atışını rakibinden önce başarılı şekilde yaparak takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

12 ŞUBAT SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyununun ödülü sucuklu, kaşarlı tost ve çay, ayrıca her bir yarışmacıya 10.000 TL değerinde Arçelik hediye çeki oldu.

SURVIVOR 12 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
12 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-1 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar etabı yeni iki yarışmacının karşılaşması ile başladı. Eşleşmelerin ilk oyununda Ünlüler takımından Aşkım, Gönüllüler takımından Ezgi’yi yenerek durumu 1-0 yaptı. Aşkım’ın sayısından sonra Ünlüler takımı ilk eşleşmelerde rakibine sayı vermeyerek eşleşmeleri 5-0 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı farkı açarak etabı üçüncü eşleşmelere bırakmadan 8-1 bitirdi. 8-1 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

12 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

SURVIVOR 12 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
12 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda durdurulamayan Ünlüler takımı, erkekler etabında da kadınlarda olduğu gibi farkı açtı. İlk eşleşmelerde Ünlüler takımı 5-0 öne geçse de, Gönüllüler takımı aradaki farkı azaltarak eşleşmeleri 5-2 geride tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı sadece 1 sayı alabildi. Eşleşmeleri Ünlüler takımı 8-3 önde tamamladı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 21. bölümü 12 Şubat Cumartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununa Ünlüler takımı damgasını vurdu. Oyuna hırslı başlayan Ünlüler takımı kadınlar etabını 8-1’lik büyük farkla kazandı. Ünlüler erkekleri de kadınları aratmadı. Erkekler etabını da 8-3 Ünlüler takımı kazandı. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı hem dokunulmazlığı hem de ödülü kazandı. Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Adem’e verdi.

12 ŞUBAT 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı