Survivor 13 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 13 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da bu akşam 2. dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Haziran 2022 Pazartesi, Survivor dokunulmazlık oyunu 1. 2. ve en iyiler etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 13 Haziran Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan 1. dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımının adayı Nisa sohbet etti. Eğer bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybederse bu hafta 4 eleme adayından üçünün Gönüllüler takımından olacağı kesinleşecek.

SURVIVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar aynı turda yarıştı. Yarışmacılar bu akşam Survivor’ın en uzun çamur parkurlarından birinde yarıştı. Dokunulmazlık oyununda çamur parkurunu başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar finalde önce uzun masanın ortasındaki 3 minik kapıyı top atışları ile açacak, daha sonra 2 adet topu masanın sonundaki 2 sepete rakibinden önce atarak takımına 1 puan kazandırdı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

13 HAZİRAN SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ:
Dokunulmazlık oyununu kazanan takım Tat Hazır yemeklerden seçtikleri 2 yemeği yiyecek.

SURVIVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 1. Turunu Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyunu 1. turunda Ünlüler takımı ilk eşleşmeleri 2-1, ikinci eşleşmeleri 4-2, üçüncü eşleşmeleri 6-3, dördüncü eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Atakan’ı yenerek durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU 2. TURU KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, 2. turunu Gönüllüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu 2. tur eşleşmelerini Gönüllüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakalayarak durumu 3-3 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 berabere tamamlandı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı Berkan ve Atakan’ın aldığı sayılarla durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten 2. tur sonucu genel skoru Gönüllüler takımı 1-1 yaptı. Bu skorla haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazanan En İyiler etabında belli oldu.

SURVIVOR 13 HAZİRAN DOKUNULMAZLIK OYUNU EN İYİLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, En İyiler etabını Ünlüler Takımı 3-0 kazandı. Dokunulmazlık oyunu en iyiler etabının ilk eşleşmelerinde Ünlüler takımında Ayşe, Gönüllüler takımında Nisa karşılaştı. Kazanan Ayşe Ünlüler takımını en iyiler etabında 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımından Adem, Gönüllüler takımından Atakan karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı kazanan Adem en iyilerde durumu 2-0 yaptı. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımından Ayşe, Gönüllüler takımından Nisa’nın 2. karşılaşmasını kazanan bir kez daha Ayşe oldu ve Ünlüler takımı en iyilerde durumu 3-0 yaptı. 3-0 biten en iyiler sonucu genel skorda Ünlüler takımı durumu 2-1 yaptı. Genel skorda 2-1 olan oyunu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 13 Haziran Pazartesi akşamı 133. bölümüyle ekranlara geldi. Baştan sona çekişmeli geçen haftanın 2. dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı 1. turu 8-6, 2. turu ise Gönüllüler takımı 8-6 kazandı. Genel skorda 1-1 olan oyun En İyiler etabına kaldı. En İyiler etabını Ünlüler takımı 3-0 kazandı. Genel skorda 2-1 öne geçen Ünlüler takımı haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kazandı. Oynanan 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında bu hafta 3 eleme adayı çıkacağı garantilenmiş oldu. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Ayşe’ye verdi.

 

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı