Survivor 13 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 13 Mayıs Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da Bu Akşam 4. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Mayıs 2022 Cuma, Survivor dokunulmazlık oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu ödülü ne?


Survivor 13 Mayıs, 4. Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan Sude’nin doğum gününü kutladıktan sonra eleme adayı olan Evrim, Nisa ve Berkan ile sohbet etti. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarında yakaladığı seriyi devam etmek isterken, 3 dokunulmazlık oyunu kaybettiği için mutlaka kazanmak zorunda olan Gönüllüler takımı.

SURVIVOR 13 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, parkuru ikişerli takımlar olacak şekilde oynadı. Parkuru başarılı şekilde tamamlayan yarışmacılar, finalde top atışları ile platform üzerinde duran 3 küpü rakibinden önce başarılı şekilde düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. İşte kadınlar ve erkekler etabını yaşananlar…

13 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ
Dokunulmazlık oyunu ödülü şampuan. Ayrıca dokunulmazlık oyununu kazanan takım güzel bir akşam yemeği yedi.

SURVIVOR 13 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-7 kazandı. Dokunulmazlık oyunu kadınlar etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1, ikinci eşleşmelerini de 4-2 önde tamamladı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı aradaki farkı 1 sayıya indirdi ve eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı farkı tekrar 2 sayıya çıkararak eşleşmeleri 7-5 önde tamamladı. Son eşleşmelerde Gönüllüler takımı durumu 7-7 yapsa da son oyunda Ünlüler takımından Ayşe Gönüllüler takımından Nagihan’ı yenerek eşleşmeleri 8-7 önde tamamladı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. 

 

SURVIVOR 13 MAYIS DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-6 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabının ilk eşleşmelerini Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 3-3 berabere tamamlandı. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı öne geçerek eşleşmeleri 5-4 tamamladı. Dördündü eşleşmelerde Ünlüler takımı rakibini yakaladı ve eşleşmeler 6-6 beraberlikle tamamlandı. Son eşleşmelerde Ünlüler takımı Adem ve Anıl’ın sayıları ile durumu 8-6 yaptı. 8-6 biten etap sonucu genel skoru Ünlüler takımı durumu 2-0 yaptı. Bu skorla 4. dokunulmazlık oyununu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı Kazandı.

Survivor 2022 All Star, 13 Mayıs Cuma akşamı 103. bölümde 4. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarındaki serisine bir yenisini daha ekledi ve galibiyet sayısını dörde çıkardı. Baştan sona başa baş geçen dokunulmazlık oyununun kadınlar etabını 8-7, erkekler etabını ise 8-6 Ünlüler takımı kazandı. Genel skorda 2-0 olan 4. dokunulmazlık oyunu ve ödülü kazanan Ünlüler takımı oldu. Murat Ceylan oyunu sonunda dokunulmazlık sembolünü Anıl’a verdi.

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

1 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı