Survivor 13 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 13 Şubat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 13 Şubat Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 13 Şubat Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? 13 Şubat 2022 Survivor Dokunulmazlığı kim Kazandı? Survivor Dokunulmazlık Oyunu kadınlar, erkekler ve final etabını kim kazandı?


Survivor 13 Şubat Dokunulmazlık Oyunu öncesi Murat Ceylan, haftanın birinci dokunulmazlığını kaybeden Gönüllüler takımı ile konuştuktan sonra dokunulmazlık oyununu başlattı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı ikinci dokunulmazlık galibiyetini almak için, Gönüllüler takımı ise dokunulmazlık oyununda durumu eşitlemek ve bir arkadaşlarını daha Sürgün Adasına göndermemek için parkurda kıyasıya yarıştı.

SURVIVOR 13 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU
Survivor Dokunulmazlık Oyunu, kadın ve erkek yarışmacılar Survivor klasiklerinden olan gladyatör oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar sopayla rakibini havuza düşürerek takımına 1 puan kazandırdı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı. İşte dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR 13 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU KADINLAR ETABINI KİM KAZANDI?
13 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, kadınlar etabını Ünlüler Takımı 8-7 kazandı. Kadınlar çekişmeli mücadelelere sahne oldu. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 3-2 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı rakibini yakaladı. Eşleşmeler 5-5 berabere bitti. Başa baş giden oyunun üçüncü eşleşmelerinde durum 7-7’ye geldi. Eşleşmelerin son oyununda Ünlüler takımından Nagihan, Gönüllüler takımından Sude karşılaşmasını Nagihan kazandı ve durumu 8-7 yaptı. 8-7 biten etap sonucu genel skorda Ünlüler takımı 1-0 öne geçti. Gönüllüler takımından Sude Nagihan ile yaptığı karşılaşmada kalçasının üzerine düşerek sakatlandı ve kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

13 Şubat 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

 

SURVIVOR 13 ŞUBAT DOKUNULMAZLIK OYUNU ERKEKLER ETABINI KİM KAZANDI?
13 Şubat Dokunulmazlık Oyunu, erkekler etabını Ünlüler Takımı 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu erkekler etabıyla devam etti. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 5-3 önde tamamladı. İkinci eşleşmelerde Ünlüler takımı çıktığı oyunların hepsini kazandı ve durumu 8-3 yaptı. 8-3 biten etap sonucu genel skorda durum 2-0 oldu. Genel skoru 2-0 yapan Ünlüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlığını da kazandı. Survivor Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Survivor 2022 All Star, 22. bölümü 13 Şubat Pazartesi akşamı Murat Ceylan'ın sunumu ile ekranlara geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kadınlar etabı son oyuna kadar başa baş geçti. Kadınlar etabını Ünlüler takımı 8-7 kazandı. Erkekler etabını da Ünlüler takımı kazandı. Ünlüler erkek yarışmacıları ağırlığını oyuna yansıtarak 8-3 kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonunda Murat Ceylan dokunulmazlık sembolünü Nagihan’a verdi. Bu gece yapılacak ada konseyinde Gönüllüler takımı 1 isim daha yazacak.

13 Şubat 2022 - SURVIVOR ADA KONSEYİ

Bunları Kaçırma

Yeni Başladı

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

Arçelik Çekilişi Haziran 2024

2 hafta 141.644 ₺ Bedava

Sıcak Haber

Yeni Açıklandı